W kontekście nadchodzącego konkursu EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE UCZELNIĄ W CELU MINIMALIZOWANIA ZJAWISKA DROP-OUTU, którego celem jest przeciwdziałanie wypadaniu studentów z systemu szkolnictwa wyższego, S4TECH proponuje uczelniom rozwiązania z zakresu Audio-Video oraz zintegrowane systemy zarządzania uczelnią: CloudA i PrivateGPT oraz WEBCON.
Oferowane rozwiązania:
- Systemy do zdalnej nauki i nagrywania wykładów: Dostarczamy media-stacje do nagrywania, streamowania i udostępniania wykładów online, co ułatwia studentom dostęp do materiałów w przypadku nieobecności na uczelni.
- Wyposażenie sal wykładowych i auli: Projektujemy i dostarczamy profesjonalne rozwiązania AV, także do prowadzenia hybrydowych zajęć i konferencji.
- Sprzęt do interaktywnej nauki: Interaktywne monitory i projektory wspierają angażujące formy edukacji, co zwiększa zainteresowanie i aktywność studentów.
- Infrastruktura wspierająca dostępność: Instalujemy sprzęt wspierający osoby z niepełnosprawnościami,
- Systemy transkrypcji i translacji AI: Rozwiązania do automatycznej transkrypcji i tłumaczenia w ponad 60 językach, działające offline, co zapewnia pełne bezpieczeństwo treści.
- Systemy immersyjne: Projektujemy rozwiązania w pełni angażujące studentów, odzwierciedlając świat realny w formach interaktywnych.
- Studia nagrań: Tworzymy studia nagrań wspierające edukację zdalną oraz promujące kierunki artystyczne i medialne.
- Inne rozwiązania AV: Oferujemy systemy rezerwacji sal, zintegrowane z uczelnianymi systemami i IoT, oraz systemy Digital Signage wspierające komunikację i zaangażowanie studentów.
- ESII: oferujemy system kolejkowania ESII (Electronic Student Identification Infrastructure), który pomaga monitorować aktywność studentów, personalizować wsparcie, zarządzać dostępem do zasobów uczelni. Wpływa także wymiernie na skrócenie czasu oczekiwania na usługi i ułatwia dostęp do wsparcia akademickiego - idealnie współgra z systemami rezerwacji sal z oferty S4TECH.
- Platforma CloudA: Nasza platforma umożliwia studentom kompleksowy dostęp do materiałów dydaktycznych, powiadomień, zajęć interaktywnych i archiwalnych. Integruje się z innymi systemami (m.in. USOS, ERP/FK) i wspiera zarządzanie uczelnią na każdym poziomie.
- PrivateGPT: Usprawnienie komunikacji i współpracy na uczelni poprzez prywatne, bezpieczne czaty z zachowaniem pełnej ochrony danych.
- WEBCON: Jako partner WEBCON BPS oferujemy Państwu platformę low-code, która pozwala na szybkie tworzenie i zarządzanie aplikacjami biznesowymi bez konieczności znajomości programowania. To idealne narzędzie do automatyzacji i standaryzacji procesów biznesowych, takich jak obieg dokumentów i zarządzanie procesami w firmie oraz dostosowywanie aplikacji do zmieniających się potrzeb organizacji bez konieczności inwestowania w kosztowny rozwój czy modyfikacje systemów bazowych.
Każde z proponowanych przez nas rozwiązań wpisuje się w kryteria jakie muszą być spełnione by otrzymać środki tj:
👉 zwiększaniu efektywności procesu rekrutacji (np. CloudA czy PrivateGPT)
👉 tworzeniu lub wsparciu funkcjonowania struktur, takich jak akademickie biura karier, odpowiedzialnych za aktywizację zawodową studentek i studentów, współpracę ze szkołami średnimi, podmiotami doradztwa zawodowego i pracodawcami w zakresie kształcenia (np. CloudA, WEBCON czy PrivateGPT, rozwiązania AV, systemy DS)
👉 zmianach w zakresie sposobu realizacji procesu kształcenia m.in. systemu kształcenia na odległość lub hybrydowego (np. CloudA, systemy AV do hybrydowych wideokonferencji i zajęć, media-stacje, systemy transkrypcji i translacji)
👉 w projekcie możliwe jest sfinansowanie stworzenia lub rozwijania istniejącego na uczelni systemu monitorowania zjawiska drop-out (np. CloudA, WEBCON czy PrivateGPT)
Planowana alokacja wynosi : 200 000 000 PLN
Minimalny udział wkładu własnego w finansowaniu wydatków kwalifikowalnych projektu- 3%
W projekcie dopuszcza się CF w wysokości 10% na zakup infrastruktury i/lub adaptację pomieszczeń w ramach działań projektowych.
Główne grupy docelowe konkursu to : uczelnie, pracownicy uczelni oraz studenci.
Zapraszam do współpracy, spotkań osobistych, prezentacji online oraz bezpłatnych Proof of Concept 👍
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU, jako Instytucja Pośrednicząca Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, ogłasza nabór konkurencyjny pt. Efektywne zarządzanie uczelnią w celu minimalizowania zjawiska drop outu – w ramach Działania 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym w Priorytecie 1 Umiejętności – nabór nr FERS.01.05-IP.08-005/24. Celem naboru konkurencyjnego jest wsparcie uczelni w prowadzeniu działań minimalizujących zjawisko przedwczesnego kończenia nauki.
Zachęcamy do kontaktu – zaprojektujemy / przeprowadzimy testy / dostarczymy / zainstalujemy / skonfigurujemy / przeszkolimy. Gwarantujemy wsparcie posprzedażowe.