These tips can really help you build up quite a sizeable Iphone movie collection, but only if you are smart.

Aplikacje biurowe

Outlook

Pracuj wydajnie, mając pocztę e-mail, kalendarz, kontakty, zadania i nie tylko zebrane w jednym miejscu. Integracja za pakietem Office pozwala na udostępnianie załączników bezpośrednio z usługi OneDrive, uzyskiwanie dostępu od kontaktów oraz wyświetlanie profilów z serwisu LinkedIn.

Word

Edytor tekstu, jeden z podstawowych elementów pakietu biurowego. Posiada Intuicyjny interfejs i wygodne szablony, które mogą być dowolnie edytowane przez współpracowników. Ważnym atutem jest jego elastyczność pozwalająca na dowolne dostosowanie go do swoich potrzeb.

Excel

Jest to program o szerokim zastosowaniu bazujący na arkuszach kalkulacyjnych, którego podstawowe funkcje jak na przykład budowa zestawień, tabel porównawczych bądź po prostu ustalanie grafików stanowią istotną pomoc w zakresie pracy biurowej. Godne uwagi są też ułatwienia takie jak możliwość pobierania danych ze stron, stosowania skrótów klawiszowych lub tworzenia własnych procedur.

PowerPoint

PowerPoint jest programem służącym do tworzenia prezentacji multimedialnych. Szeroki wybór narzędzi do projektowania układu slajdów, bogata biblioteka motywów umożliwia korzystanie z gotowych szablonów pozwalając w prosty sposób przygotować treść atrakcyjną dla odbiorcy. Program sukcesywnie wzbogacany jest o nowe moduły jak na przykład zastosowanie efektów Morph i Zoom pozwalając na uzyskanie efektu płynnej zmiany, dodawanie modeli 3d czy zmiany pliku prezentacji na format video.

Access

System obsługi relacyjnych baz danych, usprawnia i organizuje przechowywanie ich w połączeniu z chmurą oszczędzając miejsce na serwerze i chroniąc przed nadmiarem informacji. Pozwala na samodzielne lub przy pomocy licznych szablonów tworzenie baz, formularzy czy raportów do składowania informacji na temat list zadań, zamówień lub kontrahentów w trybie offline albo z wykorzystaniem sieci. Plik umieszczony w chmurze może być odczytywany i edytowany przez dowolną liczbę uprawnionych.

Publisher

Głównym zadaniem aplikacji jest tworzenie materiałów marketingowych. Umożliwia w prosty sposób tworzenie nowoczesnych publikacji dzięki bogatej palecie wzorów, obrazów i szablonów. Przygotowane pliki możesz umieścić z komentarzami w SharePoint lub OneDrive co usprawni pracę z zespołem, który zawsze będzie miał do niego dostęp. Publisher idealnie nadaje się też do tworzenia materiałów w formie DTP (do druku) co wspomoże tworzenie plakatów, wizytówek i innych materiałów promocyjnych dla firmy.
crossmenu