Aktualności

Podsumowanie konferencji Nutanix i Microsoft 365

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Konferencji Nutanix i Microsoft 365, zorganizowanej przez firmy S4Tech i S4E, która odbyła się w dniach 13-14 maja 2022r. w hotelu Arkas w Prószkowie. Patronat nad Konferencją objął Pan Artur Pupin, Prezes Solutions for Technology Sp. z o.o. w Opolu. Spotkanie poświęcone było tematyce nowoczesnym rozwiązaniom infrastruktury Hiperkonwergentnej (HCI), a także platformie Microsoft 365.

Podczas konferencji przedstawiciele Nutanix i S4E przedstawili koncepcję Next Generation Data Center, opartego o rozwiązania Nutanix we współpracy z IronNet, Commvault oraz Onteon jako zunifikowanej platformy do modernizacji środowiska serwerowego, deweloperskiego i aplikacyjnego. Dzięki zastosowaniu wszystkich wektorów bezpieczeństwa klienci otrzymują najwyższą ochronę i zabezpieczenie danych przedsiębiorstwa przed atakami hakerskimi oraz na wypadek awarii.

Natomiast przedstawiciele S4Tech przedstawili szerokie spojrzenie na platformę Microsoft 365 jako narzędzie usprawniające i automatyzujące pracę zespołów oraz całej organizacji.

Szczególną uwagę zwrócono na Microsoft Power Platform – rozwiązanie pozwalające na automatyzację pracy bez korzystania z języków programowania oraz tworzenie analiz biznesowych opartych o informacje przetwarzane w organizacji. 

Dzięki Power Platform każdy użytkownik może szybko i łatwo zautomatyzować czasochłonne przepływy pracy i zwiększyć produktywność. Platforma pozwala również na automatyzacje obiegu dokumentów w organizacji i wspomaga podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o najnowsze dane. 

W trakcie konferencji zaprezentowano również monitor Huawei IdeaHub 86’’, który posiada zintegrowane głośniki, mikrofony kierunkowe oraz kamerę, dzięki czemu sprawdzi się jako rozwiązanie do przeprowadzania telekonferencji oraz przemysłowy komputer panelowy firmy Jawest typu All-in-one charakteryzujący się dobrą wydajnością i jeszcze lepszą ochroną przed czynnikami zewnętrznymi.

Dziękujemy Referentom za przekazanie swojej wiedzy w jasny i zrozumiały sposób. Mamy nadzieję, że Konferencja stała się okazją do wymiany myśli, lepszego poznania się, a także nawiązania owocnej współpracy.

Dziękujemy również wszystkim Uczestnikom za przybycie i do zobaczenia już wkrótce.

Firma S4Tech

Galeria zdjęć

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu