Aktualności

Rozwijamy nasze kompetencje - certyfikacja Sophos

Nasz kolega Tomasz Wosnica, z powodzeniem ukończył szkolenia w ramach programu certyfikacji Sophos Cybersecurity as a Service: Cybersecurity Delivered. Program ten składa się z czterech certyfikatów, w tym: 

  • ET15 - Sophos Central Endpoint and Server v4.0 – Engineer;
  • SC01 - Sales Fundamentals - Sales Consultant; 
  • SC02 - Selling MDR and Cybersecurity as a Service - Sales Consultant; 
  • ET01 - Sophos Central Overview - Engineer 

Zdobycie tych certyfikatów potwierdza, że Tomasz posiada wiedzę i umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa IT oraz w sprzedaży produktów Sophosa. Posiadając wiedzę na poziomie inżynierskim oraz konsultanta sprzedażowego, Tomasz jest w stanie pomóc Tobie w wyborze i wdrożeniu odpowiednich produktów Sophosa, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oprócz certyfikatów posiada również doświadczenie w obsłudze i wdrażaniu tego produktu. 

Dla Ciebie oznacza to pewność, że otrzymasz profesjonalną obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie, a także, że będziesz korzystać z najlepszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa IT. 

Wraz z produktem oferujemy pełne wsparcie w zakresie doboru, wdrożenia, konfiguracji i utrzymania systemu bezpieczeństwa. Jeśli jesteś zainteresowany lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń i umów się na darmowe konsultacje. Dzięki nim poznasz nasze usługi, a my lepiej poznamy Twoje potrzeby. Nasz ekspert z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w doborze odpowiednich rozwiązań. 

Mamy nadzieję, że zdobycie certyfikatów Sophosa przez Tomasza jest dla Ciebie - naszego klienta potwierdzeniem naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie naszych pracowników oraz w zapewnienie najlepszych usług w dziedzinie bezpieczeństwa IT. 

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu