Aktualności

S4TECH partnerem Real Wear

#RealWear®, wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu rzeczywistości rozszerzonej dla pracowników przemysłowych pierwszej linii, wdrożył w norweskiej firmie Orkel, norweskiego producenta zagęszczarek i innych maszyn dla rolnictwa, przemysłu i gospodarki odpadami, gogle HMT-1 wraz z oprogramowaniem.

Innowacyjność dotyczyła obsługi posprzedażnej urządzeń, w której klient z wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości (AR) mógł komunikować się z wsparciem technicznym bez konieczności wizyty serwisanta. Umożliwiło to skrócenie reakcji, eliminując czas oczekiwania na przybycie serwisu oraz unikając kosztownych opóźnień w przestojach w pracy urządzeń dla klientów Orkel.

#RealWear®, światowy lider w dziedzinie technologii AR , producent pierwszego bezdotykowego systemu nagłownego #RealWear HMT-1 z systemem Android™ dedykowany dla pracowników przemysłowych. Stosowany na całym świecie zarówno przez światowe korporacje jak np. Shell, BMW, Total, VW jak również średnie firmy z różnych segmentów przemysłu jak energetyka, wodociągi, motoryzacja, produkcja urządzeń i wiele innych.

Urządzenie HMT-1 działa dzięki potężnym aplikacjom partnerów w czterech głównych kategoriach, z których każda jest zoptymalizowana w celu całkowicie bezdotykowego sterowania głosowego. Oznacza to dla użytkownika koniec problemu z przewijaniem, przesuwaniem czy klikaniem. Teraz wystarczą tylko proste polecenia głosowe.

Umożliwia bez użycia rąk, zdalne nawiązywania połączeń wideo z ekspertem, nawigacji po dokumentach, nadzorowanego przepływu pracy, formularzy mobilnych i wizualizacji danych przemysłowych Industrial Internet of Things.

#S4Tech #RealWear #SmartGlasses  #Augmented Reality #Future #Innovation

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu