Aktualności

S4TECH partnerem WHITEBOX

Miło jest nam poinformować, że S4TECH został wyłącznym dystrybutorem szwedzkiej firmy #WHITEBOX - producenta urządzeń do dezynfekcji w oparciu UV-C.
Urządzenia znajdą zastosowanie np. przy dezynfekcji smartfonów , gogli XR (na uczelniach, w centrach konferencyjnych, centrach rekreacji itp.), w salonach kosmetycznych oraz po szeroko rozumianą medycynę (pakiet rozwiązań dla szpitali) i wielu innych dziedzinach życia codziennego.

Jak działa promieniowanie #UV?
Światło ultrafioletowe istnieje w spektrum światła pomiędzy 10 a 400 nm. Zakres działania bakteriobójczego UV mieści się w zakresie długości fal 100-280nm, znanej jako UV-C, gdzie szczytowa długość fali dla aktywności bakteriobójczej wynosi 265 nm.
Ten zakres UV jest absorbowany przez DNA i RNA mikroorganizmów, co powoduje zmiany w strukturze DNA i strukturze RNA, co sprawia, że mikroorganizmy są niezdolne do replikacji. Komórka, która nie może się reprodukować jest uważana za martwą; ponieważ nie jest w stanie namnażać się do liczby zakaźnej w organizmie gospodarza.
To dlatego dezynfekcja UV jest czasami nazywana ultrafioletowym napromieniowaniem bakteriobójczym (UVGI).

Rozwiązania #UV Whitebox wytwarzają najwyższe ilości promieniowania UV. Ten szczyt skuteczności bakteriobójczej to 265nm, najbardziej najbardziej zabójcza długość fali dla mikroorganizmów.

Tyle w temacie działania - w zakresie rozwiązań dostarczamy komory mikro i mini do dezynfekcji drobnych rzeczy, elektroniki, gogli XR i wielu innych. Mamy także specjalistyczne rozwiązania dla szeroko rozumianej medycyny - komory do dezynfekcji wózków, łóżek oraz komory wielkogabarytowe, a także oczyszczacz powietrza.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

#WHITEBOX #UVC #UV-C #dezynfekcja #S4TECH #UVGI #UV

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu