Aktualności

S4TECH sponsorem XI Konwencji Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych 

Nawiązaliśmy współpracę z działającym na Uniwersytecie Wrocławskim Instytutem Studiów Międzynarodowych. Efektem porozumienia stało się wsparcie Instytutu w organizacji XI Ogólnopolskiej Konwencji PTSM. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2022 roku  
we Wrocławiu. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu: XI Ogólnopolska Konwencja PTSM

Jednym z kluczowych wydarzeń stanowiących inspirację dla tego spotkania stało się to, co wydarzyło się 24 lutego 2022 roku. Agresja Rosji na Ukrainę zapoczątkowała bowiem nieodwracalny proces zmiany funkcjonowania ładu międzynarodowego.  

Dlaczego jednak firma technologiczna jak S4TECH została głównym sponsorem wydarzenia sytuującego się na pograniczu polityki, socjologii i ekonomii?

Pierwszym powodem jest fakt, iż nauka we współczesnym świecie wykorzystuje technologie cyfrowe.

Z drugiej strony, świat IT, zwłaszcza ten obszar, który skupia się na rozwoju przedsiębiorstw, musi doskonale orientować się, jak będzie wyglądał globalny porządek w perspektywie najbliższych lat. 

Nasza firma, wspierając rozwój nauki, chce wspierać środowiska akademickie w Transformacji Cyfrowej, wykorzystując synergię nauki i biznesu. My pomagamy naukowcom badać puls świata. A w zamian naukowcy mogą z większą dokładnością kreślić aktualne mapy tego, co czeka nas w przyszłości. 

A skoro już mowa o przyszłości..

Chcemy wspierać polską naukę naszym doświadczeniem oraz w miarę możliwości finansami w celu jej ewolucji i wzrostu konkurencyjności Polski na rynkach międzynarodowych. Jednym z kluczowych wyzwań dla naszych uczelni i biznesu  jest Transformacja Cyfrowa jeden  
z priorytetów Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

Więcej na: Kształtowanie cyfrowej przyszłości Europy

Jeśli Twoja uczelnia chce przejść proces cyfryzacji w harmonijny sposób, skontaktuj się z nami! 

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu