Backup i archiwizacja

Ochroń swój biznes przed atakami

Bezpieczna przestrzeń dla zarchiwizowanych danych twojej firmy

Wyobraź sobie sytuację, w której przychodzisz rano do swojej firmy. Logujesz się jak co dzień do swoich aplikacji biznesowych, systemów zarządzania produkcją czy też zasobów plikowych i… okazuje się, że nie masz dostępu do żadnych danych lub twoje dane zostały zaszyfrowane! Wszystkie Twoje oferty, dane kontaktowe do Klientów, dane dotyczące systemów produkcyjnych, magazynowych i księgowych zniknęły albo są niedostępne!

Niestety taki scenariusz coraz częściej staje się rzeczywistością dla firm a wyspecjalizowane grupy przestępców cyfrowych żyją z coraz większego uzależnienia firm od świata danych cyfrowych. Również zwykły błąd ludzki, kradzież, zalanie czy pożar mogą doprowadzić do sytuacji w której organizacja traci dane istotne dla prowadzonej działalności.

Efekt jest bolesny – utrata zaufania klientów, danych, opóźnienia w produkcji a tym samym brak możliwości wywiązania się z umów w ustalonych terminach.

Możesz zapobiec takiej sytuacji, nasze rozwiązania zabezpieczą dane twojej firmy, a ty będziesz mógł skupić się na jej rozwoju.

crossmenu