Zabezpieczenie serwerów oraz końcówek

Zapewnij kompleksową ochronę Twojej firmy

Skuteczna ochrona biznesu to Twój spokój i czas na rozwój

Jeżeli potrzebujesz niezawodnej, w pełni zautomatyzowanej ochrony antywirusowej, spełniającej nawet najwyższe wymagania, oferujemy produkt spełniający właśnie te kryteria. 

 Sophos Intercept X to AntyVirus najnowszej generacji, który jest czymś więcej niż jedynie oprogramowaniem antywirusowym do skanowania plików. Służy do wykrywania i badania podejrzanej aktywności za pomocą analizy opartej na sztucznej inteligencji. W połączeniu z uczeniem maszynowym, zapobiega atakom hackerskim, w ciągu kilku sekund wycofuje nieautoryzowane szyfrowanie plików, zatrzymuje ataki 0-day, skanuję pocztę e-mail, a wszystko to jest nadzorowane z jedynie z konsoli WEB. Jest dostępny nie tylko w wersji na komputery stacjonarne, ale także serwery.  

 AntyVirus w połączeniu z Firewall’em Sophosa tworzy tzw. „Synchronized Security”, oznacza to, że obydwa rozwiązania są w ciągłej komunikacji między sobą, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dla danych twojej firmy. Synchronized Security identyfikuje wszystkie aplikacje w sieci i natychmiastowo izoluje zainfekowanych punkty końcowe. Wszystkie te operacje wykonuje w pełni automatycznie, bez ingerencji administratora. Synchronized Security chroni twoje pliki, gdy ty skupiasz się na rozwoju twojej organizacji.

crossmenu