O nas

Artur Pupin CEO

Założyliśmy firmę Solutions for Technology w 2002 roku zaraz po kryzysie związanym z pęknięciem bańki internetowej, która doprowadziła do upadłości wiele globalnych i lokalnych firm z branży ICT. Założyliśmy, że jeśli znajdziemy sposób na rozwinięcie firmy w tym trudnym okresie to będzie oznaczało, że dokonaliśmy właściwych wyborów. 

Współpracujemy zarówno z dużymi organizacjami jak również z małymi lokalnym przedsiębiorstwami i wciąż cieszymy się z każdego nowego projektu, który realizujemy z naszymi Klientami. Aktywnie szukamy innowacyjnych rozwiązań które mogą stanowić kolejny element rozwoju dla Klienta a przez to i dla nas. 

Jak każdemu zdarza nam się popełnić błąd ale z każdego staramy się wyciągnąć wnioski i nigdy nie zostawiamy naszych Partnerów bez rozwiązania i wsparcia.

Nie chcemy Ci niczego konkretnego sprzedać! Chcemy poznać i zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie. 

Napisz do nas jeśli:

  • masz konkretny problem i szukasz narzędzia do jego rozwiązania w ramach systemów IT,
  • chcesz zautomatyzować procesy związane z planowaniem, rozbudową, utrzymaniem i raportowaniem, 
  • planujesz rozbudowę lub budowę nowych obiektów i potrzebujesz partnera, który kompleksowo zaprojektuje oraz wykona instalacje teleinformatyczne, sieci niskoprądowe,
  • planujesz migrację całości lub części systemów IT do chmury, 
  • oczekujesz audytu swoich systemów IT, który pozwoli Tobie na ocenę realizacji strategii firmy, w oparciu o narzędzia informatyczne,
  • planujesz rozbudowę istniejących systemów IT.

Służymy pomocą w formie konsultacji, projektowania, integracji, wdrożenia oraz utrzymania systemów IT w oparciu o Twoje potrzeby. 

Realizujemy kompleksowe usługi od pomysłu do efektywnego wdrożenia w Twojej firmie. 

crossmenu