Yealink

Rozwiązania dla edukacji i szkoleń

Pandemia spowodowała, że komunikacja stanowiła przejściowo podstawową formułę pracy i edukacji . Zmiany te utrwaliły się na tyle mocno, że współpraca zdalna oraz nauczanie na odległość weszły do kanonów pracy i nauki na całym świecie.

Ucz się gdziekolwiek

optymalizacja doświadczeń edukacyjnych i zwiększenie zaangażowania studentów dzięki synchronicznym i asynchronicznym narzędziom edukacyjnym

Nauczaj gdziekolwiek

rozszerz dostęp do nauczania poprzez kształcenie internetowe i hybrydowe, przełamując mury sali lekcyjnej i zwiększenie dostępności zasobów edukacyjnych

Połącz się z każdym

łącz się poza klasą z innymi uczniami, rodzicami oraz społecznością edukacyjną, aby lepiej angażować się w naukę

Zajęcia hybrydowe

-System wielu kamer oraz funkcja Auto Framing eliminuje wszystkie martwe punkty w pomieszczeniu kadrując wszystko w najlepszym widoku.
- W naszej ofercie znajdziecie system posiadający funkcję śledzenia wykładowcy (Presenter Tracking) przez co prezenterzy zawsze będą znajdywać się w centrum widoku sprawiając, że nawet na zajęciach zdalnych student poczuje się jak w klasie.
- Kamery przechwytujące treść z tablicy i wyświetla ją na ekranie w czasie rzeczywistym, koncentrując uwagę wszystkich uczniów.

Dla zdalnych zajęć dydaktycznych

- Szerokokątny obiektyw oraz technologia AI automatycznie śledzi wykładowców kadrując ich w zbliżeniu w czasie rzeczywistym, pozwalając nauczycielom na nieskrępowane używanie języka ciała, stwarzając poczucie bycia realnie w klasie.
- Funkcja Enhanced AI Noise Cancellation skutecznie eliminuje niepożądane dźwięki z otoczenia, jak np. płacz dzieci lub stukanie w klawiaturę, zapewniając uczniom krystalicznie czysty odbiór dźwięku.

Do sal konferencyjnych

- Funkcja automatycznego kadrowania z 12 krotnym zoomem rejestruje optymalny widok pokazując wszystkim zainteresowanym konkretne obrazy.
- Inteligentne rozwiązanie MS speech za pomocą funkcji transkrypcji głosu lub tłumaczenia w czasie rzeczywistym znacznie usprawnia komunikację.
- Unikalny dongle USB umożliwia współdzielenie treści jednym kliknięciem.
- Integracja z aplikacją Microsoft Teams umożliwiająca bezpośrednie połączenie z komputera, telefonu lub terminali pokojowych bądź z wykorzystaniem asystenta głosowego Cortana.

Powody aby wybrać rozwiązania YeaLink dla edukacji

Urządzenia wysokiej jakości

Rozwiązania Yealink pozwalają uzyskać interaktywne wrażenia 1080P/full HD, które odtwarzają wizualne i dźwiękowe środowisko sali lekcyjnej. Yealink zapewnia również proste funkcje konfiguracji i przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia niskie koszty instalacji i nauki.

Kompleksowe rozwiązania

Yealink oferuje kompleksowe portfolio produktów spełniających potrzeby różnych scenariuszy edukacyjnych. Liczne opcje dostosowywania są dostępne, aby zaspokoić pomieszczenia o różnych rozmiarach i układach. Oszczędzaj czas i zasoby, upraszczając proces pozyskiwania produktów i korzystaj z najlepszych gwarancji.

Płynna integracja

Urządzenia Yealink są kompatybilne z głównymi platformami VC i tertminalami takimi jak Teams, Skype, Zoom i Yealink Meeting. Płynna integracja z istniejącymi urządzeniami będzie znaczną oszczędnością czasu i pieniędzy podczas wdrażaniu i komunikacji międzyplatformowej.

Silna interaktywność

Urządzenia wspomagające Yealink pomagają uczynić nauczanie i uczenie się bardziej interaktywnym. Nauczyciele i studenci mogą łączyć się i dzielić treścią jednocześnie, a także korzystać z dostosowanej konsoli dotykowej, aby ułatwić ćwiczenia online i udzielać instrukcji dla bardziej przekonującego i produktywnego zdalnego nauczania i uczenia się.
crossmenu