HUAWEI IdeaHub

Stylowe

inteligentne biuro

HUAWEI IdeaHub - narzędzie zwiększające produktywność dla inteligentnego biura - łączy w sobie inteligentne pisanie, wideokonferencje w wysokiej rozdzielczości (HD) i bezprzewodowe udostępnianie. Huawei IdeaHub, zdobywca nagrody Red Dot Award 2020, został zaprojektowany z myślą o każdym środowisku. Bez wysiłku zamień sale konferencyjne, gabinety i otwarte przestrzenie w inteligentne przestrzenie.

Elegancja
prostych form

Elegancki, nowoczesny design. Smukła, minimalistyczna podstawka. Huawei IdeaHub bez problemu integruje się z każdą przestrzenią.

Pożegnanie
z kablami

Połączone technologie 4K i H.265 zapewniają ostry, czysty i płynny obraz. Po prostu dotknij, aby udostępnić zawartość swojego laptopa lub telefonu. Przewracanie stron i adnotacje na ekranie w czasie rzeczywistym sprawiają, że prawdziwie elastyczna współpraca staje się bardzo łatwa.

Proste jak pisaniedługopisem na papierze

Dzięki bardzo niskiemu opóźnieniu zapisu wynoszącemu 35 ms możesz cieszyć się płynnym, ultra-responsywnym pisaniem.
Innowacyjne inteligentne rozpoznawanie pisma automatycznie identyfikuje słowa, cyfry i schematy blokowe.

Dotknij, by rozpocząć

Konstrukcja z dwoma układami na chipie (SoC) łączy niezależne obliczenia wykresów, obliczenia oparte na sztucznej inteligencji (AI) oraz silnik kodeków audio i wideo. Efekt końcowy? Wysokiej jakości konferencje wspierane przez uproszczone operacje spotkań.

Krystalicznie czyste

Szereg 12 mikrofonów wykorzystuje technologię kształtowania wiązki do wychwytywania ludzkich głosów w promieniu 8 m.
Szersza częstotliwość transferów zapewnia krystalicznie czysty dźwięk Hi-Fi w każdym zdalnym miejscu.

W kontakcie
w dowolnym miejscu

Jednym dotknięciem możesz wysyłać zawartość tablicy i świeże pomysły z centrum do odległych miejsc. Współpraca w czasie rzeczywistym staje się rzeczywistością.

Wirtualnie
twarzą w twarz

Wideokonferencje są prowadzone w wyraźnej, pełnej rozdzielczości 1080p HD z udostępnianiem treści 4K. Elastyczny układ automatycznie przełącza się między widokami witryny w zależności od tego, kto mówi. Ciesz się płynnym, naturalnym doświadczeniem za każdym razem.
crossmenu