Zarządzanie zespołami i projektami

Planner

Aplikacja mająca na celu organizację pracy w zespole, pomaga w przydzielaniu zadań i tworzeniu projektów z wyszczególnieniem poszczególnych etapów w formie graficznej implementując użycie tablicy kanban ułatwiając monitorowanie postępu pracy własnej i współpracowników. Pozwala na dołączanie do zadań plików oraz wspólną prace nad nimi na bieżąco informując o zmianach. Poszczególne zadania można wedle własnego uznania grupować, uzupełniać o notatki i wyróżniać etykietami Usługa jest zintegrowana z innymi rozwiązaniami Microsoft i dostępna z dowolnego urządzenia.

Bookings

Bookings to zintegrowane z kalendarzem narzędzie w ramach Microsoft 365. Stanowi istotne wsparcie dla przedsiębiorstw w zarządzaniu rezerwacjami. Pozwala na śledzenie i organizowanie terminów oraz kalendarzy zespołów i zarządzanie nimi z jednego miejsca. Aplikacja umożliwia klientom dostęp do platformy przez co w prosty sposób mogą sprawdzić dostępność usług i dostosować terminy do swoich potrzeb np. zmieniając bądź odwołując wizytę.

Projects

Aplikacja, której głównym zadaniem jest pomoc w zarządzaniu, czasem, finansami i zasobami projektu. System z pomocą intuicyjnego i elastycznego interfejsu udostępnia narzędzia do tworzenia harmonogramów określających zadania, planowania działań oraz wizualizacji projektu np. w formie wykresu Gantta. Stanowi istotne wsparcie dla kadry menadżerskiej i kierowników projektu, ułatwia nadzór nad postępem prac, a także analizę m.in. statusu realizacji zadań, terminów oraz budżetu.
crossmenu