Bezpieczeństwo IT i OT

Zapewnij kompleksową ochronę Twojej firmy

Skuteczna ochrona biznesu to Twój spokój i czas na rozwój

Ataki organizowane przez grupy hackerskie, dotykające zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa. Niestety ataki na instytucje publiczne również stały się codziennością i są jednym z największych zagrożeń dla działalności tych organizacji oraz bezpieczeństwa ich danych. Zabezpieczenie sieci oraz danych jest jednym z głównych zadań stojącym przed osobami zarządzającymi strukturami IT. Jest to element konieczny dla zapewnienia bezpieczeństwa całej organizacji. Dodatkowo dla przemysłu, należy zadbać o bezpieczeństwo sieci przemysłowych aby zapewnić ciągłość działania procesów produkcyjnych.

Pomoc w doborze niezbędnych rozwiązań dla bezpieczeństwa firmy

Potrzeby Klientów są różne w zależności od specyfiki działania, istniejącej infrastruktury czy stopnia świadomości pracowników. Korzystając z własnego doświadczenia oraz doświadczenia naszych partnerów dobierzemy rozwiązanie dostosowane dla Ciebie.

Systemy korzystające ze Sztucznej Inteligencji

Metody ataków wciąż się zmieniają i są nieustannie ulepszane. Zastosowanie systemów samouczących (deep learning) pozwala jeszcze skuteczniej wykrywać wszystkie zachowania w sieci odbiegające od standardu, wskazując potencjalne zagrożenia, również te które nie zostały jeszcze rozpoznane.

Zobacz także:
Zabezpieczenie serwerów oraz końcówek
Commvault
Sophos Silver
crossmenu