Samsung The Wall

Jakość obrazu, jakiej jeszcze nie było

Zobacz każdy kolor tak, jak był stworzony

The Wall dostarcza każdy szczegół dokładnie tak, jak został on zamierzony, ożywiając obrazy w nieskazitelnej, niespotykanej dotąd jakości. Od najgłębszej czerni do najjaśniejszej bieli, doświadczaj kolorów w ich najczystszej formie. Jakość obrazu bez kompromisów - za każdym razem.
Dowiedz się więcej

Jakość obrazu, jakiej jeszcze nie było

Wzbogać każdy obraz, każde doświadczenie

The Wall nie tylko pokazuje zawartość, ale także ją poprawia. Niezależnie od źródła, przenieś dowolne zdjęcie na wyższy poziom, aby uzyskać doskonały obraz rzeczywistości w dowolnym rozmiarze. Obraz po obrazie, piksel po pikselu, popraw każdy szczegół i wyeliminuj wszelkie zakłócenia. Osiągnij optymalną jakość obrazu, aby uzyskać prawdziwie wciągające wrażenia - bez ograniczeń.
Dowiedz się więcej

Możliwość nieskończonej rozbudowy w dowolny sposób, jaki można sobie wyobrazić

Intuicyjny montaż, pełna elastyczność

Skonfiguruj The Wall dokładnie tak, jak chcesz w każdym środowisku, z elastycznym konstrukcją nie ograniczonym przez rozmiar, kształt lub ograniczenia strukturalne.
Dowiedz się więcej

Rozszerzaj możliwości bez granic

Zbudowany dla każdego scenariusza biznesowego

The Wall nie jest tylko ekranem, ale zapewnia całkowite rozwiązanie wyświetlania dla każdego scenariusza biznesowego, aby zaoszczędzić cenny czas i koszty.
Dowiedz się więcej

Automotive

Zaprezentuj konstrukcję i osiągi pojazdu w oszałamiającej wizualnej przejrzystości, w skali, która zachęci klientów do wejścia za kierownicę tego samego dnia

Dyspozytornia

Zapewnij osobom decyzyjnym dostęp do bezpiecznych, krystalicznie czystych informacji w czasie rzeczywistym, wspieranych przez 24/7.

Korporacja

The Wall jest wyróżniającym się elementem każdego holu lub sali konferencyjnej, pozwalającym na podkreślenie Twoich wartości i komunikację w zrozumiały sposób.

Sprzedaż detaliczna

Przyciągnij klientów do sklepów i zwiększ przychody dzięki przyciągającej uwagę promocji marki i ekscytującej ścianie zintegrowanej z ogólnym projektem sklepu.

Mieszkanie

Wyróżnij swoją rezydencję i zaintryguj gości eleganckim elementem centralnym, zaprojektowanym tak, by przekraczać granice wizualnych innowacji.

Studio

The Wall jest zbudowany dla każdego środowiska studyjnego, zapewniając dokładną i wydajną zawartość podczas każdej transmisji na żywo lub wirtualnej produkcji dla płynnej, bezproblemowej dostawy.

Gotowy do wkroczenia na najwyższy poziom innowacji w dziedzinie wyświetlaczy LED?

Proszę podać swoje dane kontaktowe, a nasz zespół sprzedaży pomoże Ci zrobić pierwszy krok w odkrywaniu mocy The Wall.
Skontaktuj się z nami
crossmenu