Komunikacja

Platforma komunikacyjna powstała w odpowiedzi na potrzebę komfortowej pracy zespołów niezależnie od sytuacji. Pozwala na tworzenie i nagrywanie spotkań online dla wielu uczestników w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie konkretnym osobom materiałów do wspólnej pracy. W przypadku jeżeli są to pliki Word, Visio, PowerPoint, bądź Excel wówczas możliwa jest praca bezpośrednio w aplikacji. Microsoft Teams umożliwia za pomocą Power Apps tworzenie własnych aplikacji nie wymagając umiejętności kodowania, szereg przydatnych narzędzi biznesowych zwiększających produktywność oraz proces zarządzania przedsiębiorstwem.

Wszystko w jednym miejscu

MS Teams jest centralnym elementem architektury usług M 365, dashboardem umożliwiającym dostęp do wielu aplikacji m.in.
- Microsoft Approvals umożliwia łatwe tworzenie zezwoleń oraz procesów w ramach zespołu,

- Microsoft Shifts dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu stwarza proste środowisko do administracji harmonogramem pojedynczych pracowników oraz całego zespołu,

- Microsoft Planner do tworzenia harmonogramów pracy dla zespołów włącznie z generowaniem list obecności pracowników do
np. systemu H
Godna uwagi jest też pełna kompatybilność z Outlook i z kalendarzem co znacznie usprawni planowanie a także dodatek Yammer tworzący sieć społecznościową w ramach konkretnej organizacji. Usługa dostępna z poziomu każdej przeglądarki.
crossmenu