Aktualności

Interaktywna komunikacja w edukacji i biznesie z wykorzystaniem monitorów SAMSUNG

Czy wiesz, co jest najcenniejszą walutą XXI wieku? Złoto, dolary, bitcoin? Żadna z tych rzeczy. Najcenniejsza jest… uwaga!

Jeśli chcesz skutecznie porozumiewać się ze swoimi pracownikami, studentami czy kontrahentami – musisz nauczyć się skupiać ich uwagę na tym, co chcesz im przekazać.

Jeśli chcesz skutecznie pracować z innymi ludźmi nad jakimś rozwiązaniem, musisz zapanować nad ich uwagą.

Musisz nieustannie walczyć ze wszystkim, co ich rozprasza. A rozprasza ich milion rzeczy. Pierwsza z brzegu – media społecznościowe.

Jak skupiać uwagę ludzi na tym, co masz do powiedzenia?

Odpowiedź jest stosunkowo prosta. Musisz zadbać o dwie rzeczy. Pierwszą jest to, co mówisz. To, co prezentujesz. To, co przedstawiasz. To, co chcesz im zaproponować.

Jeśli dobrze opanujesz to, co masz do przekazania – to prawie wygrałeś. Pracownicy, uczniowie, kontrahenci, Twój zespół – wszyscy zaczną słuchać tego, co masz do powiedzenia i patrzeć na to, co masz im do zaoferowania.

Treść tego, co chcesz przekazać to pierwszy ze składników Twojego sukcesu. Ale jest jeszcze jeden szczegół. Ten jeden szczegół odróżnia:

- dobre konferencje – od wybitnych,

- dobre prezentacje – od porywających,

- dobre współprace – od znakomitych

- i dobre lekcje lub wykłady – od niezapomnianych.

Tym szczegółem jest forma, czyli to, jak prezentujesz swoje treści.

Na pewno nie jeden raz widziałeś:

- wykłady, które bardziej usypiały, niż edukowały,

- konferencje, które bardziej nudziły, niż dostarczały wiedzę,

- wspólne prace nad czymś, które w efekcie generowały niemalże zerowe efekty.

Na szczęście współczesna technologia dostarcza rozwiązań, dzięki którym to, jak prezentujesz swoje treści, może przyćmić to, co chcesz przekazać. Doskonałym przykładem może tutaj być interaktywny monitor Samsung Flip 3 WM85A.

Dlaczego właśnie on?

1) Przekątna jego ekranu: aż 85 cali → widać wszystko z daleka

2) Rozdzielczość: 3,840 x 2,160 → widać wszystko z bliska

3) Kąt widzenia (poziomy/pionowy): 178/178 → widać wszystko z każdej strony

A do tego – fantastyczna interaktywność!

Ekran wręcz zachęca do działania, do pisania, zaznaczania, malowania, podkreślania, przesuwania, powiększania, kopiowania, dystrybuowania contentu i całej masy innych czynności. Wszystko to można robić łatwo i z niezwykłą precyzją (czas reakcji na dotyk wynosi zaledwie 6,7 ms!).

Co więcej, producent zadbał o to, żeby frajda z pisania po ekranie za pomocą dowolnego przedmiotu, palca lub dłoni była dostępna niemal dla każdego. W tym samym momencie może w ten sposób pracować aż 20 osób.

20 osób działających na jednej płaszczyźnie roboczej oznacza jedno: gigantyczny wzrost potencjału kreatywnego. Pomysły, idee, myśli – wszystko to może być „wrzucane” w jedną przestrzeń równocześnie przez wiele osób i na bieżąco omawiane.

Do czego może to doprowadzić? Otóż takie współdziałanie oznacza jedno: efekt synergii, której skutki z pewnością będą zaskakujące dla wszystkich uczestników tego interaktywnego spotkania.

Co jeszcze?

  • Ekran → perfekcyjnie czysty, z powłoką antybakteryjną i zabezpieczeniem przed rozbiciem. Dzięki temu praca nawet wielu osób będzie bezpieczna zarówno dla nich, jak i dla samego ekranu.
  • Płynna łączność z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfon, laptop, tablet itp.
  • Wbudowana przeglądarka stron internetowych, gniazdo OPS, Office 365 – zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji.

Kto powinien sięgnąć po monitor SAMSUNG Flip 3 WM85A?

Wszyscy ci, którzy:

- organizują konferencje stacjonarne i online

- prowadzą wykłady i lekcje stacjonarne – i zdalne

- chcą przekazywać treści i wspólnie nad nimi pracować

Dzięki monitorowi  SAMSUNG Flip 3 WM85A z dnia na dzień zmienisz zwykłą salę wykładową – w przestrzeń edukacyjną godną XXI wieku. Błyskawicznie podniesiesz jakość i atrakcyjność swoich konferencji i wideokonferencji. A przy okazji pokażesz swoim kontrahentom rozwiązania wręcz onieśmielające swoim nowatorstwem technologicznym.

Bonus dla Ciebie!

Sam monitor, choć absolutnie fenomenalny – to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest przygotowanie miejsca, w którym będzie on na co dzień użytkowany. A następnie zgranie wszystkich urządzeń w jeden sprawnie działający organizm.

Dlatego też mamy dla Ciebie propozycję!

Z przyjemnością zaprojektujemy całość takiego właśnie rozwiązania. Weźmiemy pod uwagę audyt akustyczny pomieszczeń, projekt uwzględniający charakterystykę sali, dobór odpowiednich komponentów jak mikrofony, kamery, rzutniki i wiele innych.

Wszystko po to, żeby zamienić zwykłą prezentację lub wideokonferencję – w jedno niezwykłe doświadczenie!

To nie wszystko!

Dołączając do organizowanego przez nas wydarzenia, zyskasz możliwość zakupu monitora WM85A z wózkiem w promocyjnej cenie! Sprawdź tutaj!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami:
biuro@s4tech.pl
+48 77 474 32 01

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu