Aktualności

Kolejna konferencja S4Tech

Już 24-25 sierpnia odbędzie się kolejna konferencja S4Tech w zakresie bezpieczeństwa danych, rozwiązań AV oraz technologii AR   

  1. Zwiększenie bezpieczeństwa danych oraz wydajność systemów IT w oparciu o najnowsze rozwiązania all-flash firmy Huawei  (prowadzący Exclusive Networks oraz S4tech) 

  1. Rozwiązania dla nauczania hybrydowego oraz wideokonferencji. 
  • najnowsze trendy w wyświetlaniu wielkoformatowym w oparciu o najnowsze rozwiązania Samsung - prezentowanie treści na dużych ekranach 100+ cali.  
  • monitory profesjonalne oraz interaktywne dla potrzeb nowoczesnej komunikacji zdalnej i hybrydowej. Nigdy wcześniej łączenie uczestników obecnych fizycznie, jak i tych uczestniczących zdalnie nie było tak proste. 
  • Rozwiązania Digital Signage czyli SAMSUNG MagicINFO 
  • kompleksowe rozwiązania technologiczne dla potrzeb nauczania hybrydowego – CASE STUDY  (prowadzący Samsung, Kontel, S4tech) 

  1. Assisted Reality (rzeczywistość wspomagana) rozwiązania dla przemysłu, szkoleń lub element komunikacji hybrydowej (prowadzący S4tech) 

W trakcie wydarzenia stoiska ze sprzętem demo do pełnej dyspozycji. Będzie to również okazja do miłego spędzenia czasu, a także dyskusji i zadawania pytań. 

  

Agenda wydarzenia oraz formularz zapisu dostępny tutaj.  
Zapraszamy!

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu