Aktualności

WEBCON BPS

W szybko zmieniającym się świecie nowoczesnego biznesu każda organizacja dąży do optymalizacji swoich działań, usprawnienia przepływu pracy i zwiększenia produktywności. Odpowiedzią na te potrzeby jest WEBCON BPS (Bussines Process Manegement), zintegrowana platforma low-code. Zarządzanie przepływem zadań, informacji i dokumentów pozwala na przyśpieszenie a w konsekwencji na optymalizację przepływów biznesowych. Dzięki automatyzacji i digitalizacji procesów, firmy wprowadzają nową jakość w codziennej działalności operacyjnej oraz zarządzaniu swoim biznesem. W dobie cyfrowej transformacji, zdecydowanie ułatwia to zdobycie przewagi konkurencyjnej i utrzymanie pozycji lidera rynku. Dzięki aplikacjom biznesowym zbudowanym na platformie, organizacje mogą stale optymalizować swoje procesy, automatyzować powtarzalne zadania oraz pozbyć się papieru – skutecznie wykorzystując technologie IT do wspierania istniejących i wdrażania nowych modeli biznesowych.

Według badania The Total Economic Impact, przeprowadzonego przez agencję Forrester, wdrożenie platformy WEBCON BPS pozwala organizacjom przyspieszyć procesy biznesowe o nawet 87%. Dlatego z WEBCON BPS korzysta już ponad 500 firm i korporacji na całym świecie, w tym m.in. Siemens Finance, Link4, Societe Generale, Tauron, Energa, LPP, OTCF, Media Markt, TERG, Raben, Grupa Nowy Styl, Man, CEDC, czy Warbud. 

Klienci WEBCON szacują, że dzięki WEBCON BPS są w stanie, za pomocą jednej platformy, zaadresować ponad 90% potrzeb i scenariuszy biznesowych - od prostych, o charakterze wspierającym działalność operacyjną, po złożone, o znaczeniu krytycznym dla ciągłości ich biznesu. 

Dzięki temu, że wszystkie rozwiązania powstają w ramach jednej platformy (Unified Application Delivery Platform), użytkownik może natychmiast uruchamiać nowe projekty, korzystając z istniejących zasobów. Możliwe jest przy tym całkowite pominięcie fazy poszukiwania i wyłaniania dostawców, zakupów oraz negocjacji umów. Jednocześnie, architektura systemów informatycznych przedsiębiorstwa zostaje znacznie uproszczona, a – dzięki standaryzacji - pracownicy błyskawicznie uczą się nowych aplikacji i czerpią korzyści z digitalizacji. 

Za sukcesem platformy stoi zorientowanie na korzyści biznesowe, konsekwentna koncentracja na rozwoju jednego produktu oraz zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów i tworzeniu rozwiązań IT dla największych graczy na rynku. Jeżeli chcesz wprowadzić swoje przedsiębiorstwo w nowy etap cyfryzacji zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz wprowadzić nowy poziom automatyzacji w Twojej firmie zapraszamy do kontaktu.

Aktualności

Nowości Trendy Wdrożenia
crossmenu